Ledelsen og medarbeidere

I en verden hvor teknologi og data spiller en stadig større rolle, setter vi likevel menneskene først. Her finner du vår ledelse og våre medarbeidere.

Jonas Hemmingsen
CEO GroupM Nordic
Tlf. +45 333 81 800
jonas.hemmingsen@groupm.com
Martin Bentzen
CEO GroupM Norway
Tlf. +47 900 30 707
martin.bentzen@groupm.com
Birgitte Nygård Vibe
Managing Director [m]PLATFORM Services
Tlf. +47 948 11 498
birgitte.vibe@groupm.com
Jarle Thalberg
Media & Trading Director
Tlf. +47 908 44 255
jarle.thalberg@groupm.com
Kjell Gabrielsen
Managing Director Xaxis / Digital Director GroupM
Tlf. +47 951 20 397
kjell.gabrielsen@xaxis.com
Janicke Løken
Finance Director
Tlf. +47 415 32 122
janicke.loken@groupm.com
Pål Børresen
Head of Data & Analytics
Tlf. +4792011924
pal.borresen@groupm.com

Medarbeidere i GroupM

Aiste Petkeviciene
Marketing Data Scientist
Tlf. +47 92204470
aiste.petkeviciene@groupm.com
Alexander Brekke
Media Investment Manager
Tlf. +47 920 14 903
alexander.brekke@groupm.com
Alexander Gythfeldt
Performance Advisor
Tlf. +4792023733
alexander.gythfeldt@groupm.com
Alina Klemetsen
Broadcast Advisor
Tlf. +47 92 45 88 18
alina.klemetsen@groupm.com
Anders Halfdansen
Head of Performance
Tlf. +47 930 28 540
anders.halfdansen@groupm.com
André Wold
Performance Advisor
Tlf. +47 406 08 744
andre.wold@mindshareworld.com
Boris Olij
Senior Campaign Manager
Tlf. +4793071313
boris.olij@xaxis.com
Camilla Steen
Broadcast Advisor
Tlf. +47 97 59 91 67
camilla.steen@groupm.com
Camilla Winther Eriksen
Head of Plista
Tlf. +47 976 33 405
camilla.eriksen@xaxis.com
Caroline Etholm Hermansen
Broadcast Advisor
Tlf. +47 928 99 363
caroline.etholm@groupm.com
Cecilie Tangen
Controller
Tlf. +47 454 35 405
cecilie.tangen@groupm.com
Emily Karoline Kallhovde
Programmatic Media Trader
Tlf. +47 994 62 327
emily.kallhovde@groupm.com
Espen Froestad
Campaign Manager
Tlf. +47 93 69 43 51
espen.froestad@xaxis.com
Giorgi Tandashvili
Campaign Manager
Tlf. +47 411 89 023
giorgi.tandashvili@xaxis.com
Glenn Engebretsen
Broadcast Director
Tlf. +47 90 96 64 61
glenn.engebretsen@groupm.com
Heidi Lois Ravnas
Head of Paid Social
Tlf. +47 975 71 175
heidi.ravnas@groupm.com
Irina Scerbacova
Broadcast Advisor
Tlf. +47 94 18 20 40
irina.scerbacova@groupm.com
Jon Erling Helgesen
Head of Web Analytics
Tlf. +47 41 51 93 55
jon.helgesen@groupm.com
Jonas Bergkvist Skjønsberg
Performance Advisor
Tlf. 91348157
jonas.skjonsberg@groupm.com
Josephine H. Røtnes
Performance Advisor
Tlf. +47 922 44 357
josephine.rotnes@groupm.com
Jørgen Røgeberg
Broadcast Advisor
Tlf. +47 473 92 202
joergen.roegeberg@groupm.com
Julie Lund
Controller
Tlf. +47 915 80 760
julie.lund@groupm.com
Karin Winnem
Head of Video
Tlf. +47 93 29 29 07
karin.winnem@xaxis.com
Knut Eide Løkhammer
Business Transition Manager
Tlf. +47 930 32 364
knut.eide.lokhammer@groupm.com
Knut Erik Vold
Change Manager IT
Tlf. +47 959 77 672
knut-erik.vold@groupm.com
Knut Helge Risheim
Head of SEO
Tlf. +47 978 88 897
knut.risheim@groupm.com
Knut Marius Sundt
Developer
Tlf. +47 909 97 976
knut.sundt@groupm.com
Kristine Grue Mælen
Campaign Manager
Tlf. +47 99 75 12 51
kristine.maelen@xaxis.com
Kristoffer Andreassen
Head of Search
Tlf. +47 452 19 311
kristoffer.andreassen@mecglobal.com
Lise Lotte Wold
Performance Planner
Tlf. +4741398768
lise.wold@groupm.com
Mahmud Enes Øtgun
Accountant
Tlf. +47 993 71 143
mahmud.otgun@groupm.com
Malene Berthelsen Lindgren
Performance Planner
Tlf. +47 906 193 74
malene.lindgren@groupm.com
Malin Maarud
Head of Operations
Tlf. +47 458 68 642
Malin.maarud@xaxis.com
Mari Bekken Skageng
Broadcast Advisor
Tlf. +47 98 86 20 04
mari.skageng@groupm.com
Marte Aagesen Trondsen
Broadcast Manager
Tlf. +47 971 55 330
marte.trondsen@groupm.com
Merete Bakkevik
Controller
Tlf. +47 990 44 841
merete.bakkevik@groupm.com
Nimra Kahn
Accountant
Tlf.
nimra.kahn@groupm.com
Rune Albertsen
Client Director
Tlf. +47 904 19 486
rune.albertsen@business-science.dk
Shahnaz Aslam
Accountant
Tlf. +47 415 69 335
shahnaz.aslam@groupm.com
Shideh Bergseth
Campaign Manager
Tlf. +47 452 16 870
shideh.bergseth@xaxis.com
Simen Valle Larsen
Performance Planner
Tlf. 47 92 04 58 84
simen.larsen@groupm.com
Sondre Gulichsen
Campaign manager
Tlf. +4794825284
sondre.gulichsen@xaxis.com
Stella Xu
Accountant
Tlf. +47 995 37 154
stella.xu@groupm.com
Torgeir Telle
Product Manager
Tlf. +47 934 89 565
torgeir.telle@xaxis.com
Våre byråer