Ledelsen og medarbeidere

I en verden hvor teknologi og data spiller en stadig større rolle, setter vi likevel menneskene først. Her finner du vår ledelse og våre medarbeidere.

Jonas Hemmingsen
CEO GroupM Nordic
Tlf. +45 333 81 800
jonas.hemmingsen@groupm.com
Janicke Løken
Finance Director
Tlf. +47 415 32 122
janicke.loken@groupm.com
Jarle Thalberg
Media & Trading Director
Tlf. +47 908 44 255
jarle.thalberg@groupm.com
Birgitte Nygård Vibe
Managing Director Connect
Tlf. +47 948 11 498
birgitte.vibe@groupm.com
Kjell Gabrielsen
Managing Director Xaxis / Digital Director GroupM
Tlf. +47 951 20 397
kjell.gabrielsen@xaxis.com
Martin Bentzen
COO GroupM Norway
Tlf. +47 900 30 707
martin.bentzen@groupm.com

Medarbeidere i GroupM

Alexander Brekke
Media Investment Manager
Tlf. +47 920 14 903
alexander.brekke@groupm.com
Alexander Gythfeldt
Performance Planner
Tlf. +4792023733
alexander.gythfeldt@groupm.com
Anders Halfdansen
Performance Advisor
Tlf. +47 930 28 540
anders.halfdansen@groupm.com
André Wold
Performance Advisor
Tlf. +47 406 08 744
andre.wold@mindshareworld.com
Besim Ismaili
Senior BI konsulent
Tlf. +47 948 75 183
besim.ismaili@groupm.com
Boris Olij
Campaign Manager
Tlf. +4793071313
boris.olij@xaxis.com
Camilla Winther Eriksen
Campaign Manager
Tlf. +47 976 33 405
camilla.eriksen@xaxis.com
Cecilie Tangen
Controller
Tlf. +47 454 35 405
cecilie.tangen@groupm.com
Emily Karoline Kallhovde
Programmatic Media Trader
Tlf. +47 994 62 327
emily.kallhovde@groupm.com
Heidi Lois Ravnas
Head of Paid Social
Tlf. +47 975 71 175
heidi.ravnas@groupm.com
Jonas Bergkvist Skjønsberg
Performance Planner
Tlf. 91348157
jonas.skjonsberg@groupm.com
Josephine H. Røtnes
Performance Planner
Tlf. +47 922 44 357
josephine.rotnes@groupm.com
Julie Lund
Controller
Tlf. +47 915 80 760
julie.lund@groupm.com
Knut Eide Løkhammer
Business Transition Manager
Tlf. +47 930 32 364
knut.eide.lokhammer@groupm.com
Knut Erik Vold
Change Manager IT
Tlf. +47 959 77 672
knut-erik.vold@groupm.com
Knut Helge Risheim
Head of SEO
Tlf. +47 978 88 897
knut.risheim@groupm.com
Knut Marius Sundt
Developer
Tlf. +47 909 97 976
knut.sundt@groupm.com
Kristoffer Andreassen
Head of Search
Tlf. +47 452 19 311
kristoffer.andreassen@mecglobal.com
Mahmud Enes Øtgun
Accountant
Tlf. +47 993 71 143
mahmud.otgun@groupm.com
Malene Berthelsen Lindgren
Performance Planner Search
Tlf. +47 906 193 74
malene.lindgren@groupm.com
Malin Maarud
Engagement Manager
Tlf. +47 458 68 642
Malin.maarud@xaxis.com
Marius Backer Patrocollo
Head of Programmatic
Tlf. +47 484 84 829
marius.patrocollo@groupm.com
Marte Aagesen Trondsen
Business Developer
Tlf. +47 971 55 330
marte.trondsen@groupm.com
Merete Bakkevik
Controller
Tlf. +47 990 44 841
merete.bakkevik@groupm.com
Nimra Kahn
Accountant
Tlf.
nimra.kahn@groupm.com
Rune Albertsen
Client Director
Tlf. +47 904 19 486
rune.albertsen@business-science.dk
Shahnaz Aslam
Accountant
Tlf. +47 415 69 335
shahnaz.aslam@groupm.com
Shideh Bergseth
Campaign Manager
Tlf. +47 452 16 870
shideh.bergseth@xaxis.com
Sondre Gulichsen
Campaign manager
Tlf. +4794825284
sondre.gulichsen@xaxis.com
Stella Xu
Accountant
Tlf. +47 995 37 154
stella.xu@groupm.com
Tom Dyer
Campaign Manager
Tlf. +47 405 69 102
Tom.dyer@xaxis.com
Torbjørn Nygaard
Controller
Tlf. +47 951 53 987
torbjorn.nygaard@groupm.com
Torgeir Telle
Product Manager
Tlf. +47 934 89 565
torgeir.telle@xaxis.com
Våre byråer